RECENT VIZUALIZATE

Rachael ray pierdere pics pics

ce ar trebui să fac pentru pierderea de grăsime pierderea în greutate kate

Ca membră a echipei național de jucători de fotbal din Statele Unite ale AmericiiPress a fost numit în echipa pentru Jocurile Olimpice de vară din de la Londra, deși a participat rachael ray pierdere pics pics supleant și nu a reușit lista finală. Rachael ray pierdere pics pics ce a marcat primele două goluri ale meciului jucând ca mijlocas dreapta, ea a dat pasă de gol pentru cel de-al treilea gol al Statelor Unite.

Press este a treia femeie care a marcat două goluri la primul ei meci pentru echipa națională a SUA, după Cindy Parlow Cone în și Sherrill Kester în Nicio altă femeie americană nu a marcat trei goluri în primele două partide.

cum să pierdeți grăsimea în mooburile voastre laura mitchell pierdere în greutate

Odată cu golul împotriva Chinei, Press a devenit a cincea jucătoare a echipei naționale de femei care a marcat cel puțin patru goluri în primele sale patru meciuri. Press și-a încheiat primul an cu echipa națională de seniori, cu opt goluri în 12 meciuri.

Press în [ modificare modificare sursă ] Press a marcat 11 goluri în carieră și s-a clasat pe locul trei în topul echipei naționale în În cadrul unui meci din faza grupelor împotriva Argentinei la Turneul Internațional de la Brasiliaea a marcat patru goluri ajutând SUA să câștige[64] și să se califice pentru.

După o remiză deau pierdut cu 4—3 la loviturile de pedeapsă de departajare, iar Press a ratat lovitura decisivă a echipei. Press jucând cu echipa națională în ÎnPress a apărut din nou în fiecare meci al echipei Statelor Unite și a fost unul dintre doar trei jucători care a făcut acest lucru.

pierdere în greutate liberty mo cum de a pierde în greutate cu plexus

La Turneul Națiunilor din desfășurat în trei locații diferite din California și Washington, Press a marcat un gol în minutul 80 împotriva Braziliei pentru a ridica deficitul de scor al SUA la Cinci minute mai târziu, ea a oferit o pasă de gol lui Megan Rapinoe pentru a egala. Cu un gol suplimentar al lui Julie Ertz, echipa a transformat jocul pentru o victorie cu Press a început meciul din semifinală împotriva Angliei și a marcat un gol în minutul 10, pentru a pune SUA în avantaj cupentru ca apoi Statele Unite să câștige cuavansând la a treia finală a Cupei Mondiale.

A fost unul dintre cei patru jucători americani care a jucat în toate cele șapte jocuri din Cupa Mondială.

pierderea de grăsimi folosind greutăți pierderea de grăsime după boală

Aceasta a fost cea de-a doua victorie a Cupei Mondiale. Pe 7 noiembriePress a devenit cel de-al lea jucător din istoria USWNT care a marcat 50 de goluri internaționale.

Se pare că browser-ul dvs. a dezactivat JavaScript.

Al lea gol a avut loc în minutul 28 al unui amical împotriva Suediei. Statele Unite au câștigat cuiar Press a dat marcat și a dat o pasă de gol.

mese pentru a arde rapid grăsimi cumpărați arzătoare alfa a5 grăsimi

Cele 12 pase de gol ale acesteia au asigurat victoria echipei iar ea a fost, de asemenea, singurul membru al USWNT care a apărut în toate cele 24 de jocuri din Ștergeți eticheta la încheierea standardizării. Acest articol a fost etichetat în martie La match played October 12,