Vineri 26 Februarie 2021
Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Parohia Trupul și Sângele Domnului - Gherăești

  • Sâmbătă, 28 Noiembrie 2015 14:14
  • Scris de 

Descoperă viața spirituală dar și cea de zi cu zi a comunității din Gherăești. Aici vei găsi cele mai importante știri din viața comunității dar ți parte din cultura și obiceiurile noastre. Te invităm să ne fii oaspete și îți dorim o vizită plăcută.

Ne bucură faptul că ai ajuns pe acest website. El a fost creat pentru a prezenta în cuvinte și imagini viața comunității din Gherăești, viața spirituală din Parohia Gherăești, cultura, tradițiile și obiceiurile noastre. Sperăm că ți-am captivat deja atenția și te sfătuim să răsfoiești și alte pagini ale websitului nostru. Cu siguranță vei afla multe lucruri interesante și poate chiar îți vei descoperi cunoștințe sau rădăcini aici.

Citit 2322 ori Ultima modificare Sâmbătă, 28 Noiembrie 2015 22:05